hadisenin

hadisenin evi

Belçika'da yaşayan Türk iş adamı Murat Türköz, Türkiye'yi Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek Hadise'ye birinci seçilirse ev hediye edecek

TOKİ, Gaziantep Nizip e

TOKİ, Gaziantep Nizip'e sevgi evi yaptıracak

TOKİ, Gaziantep Nizip'e, konvansiyonel kalıp sistemiyle 5 adet sevgi evi, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işini ihaleye çıkardı.

TOKİ, Amasya ya 5

TOKİ, Amasya'ya 5 sevgi evi yaptıracak

TOKİ, Amasya'ya 5 sevgi evi, 1 ortak kullanım alanı, altyapı ve çevre düzenleme inşaatı işlerini yaptıracak.

TOKİ, Erzurum a 6

TOKİ, Erzurum'a 6 sevgi evi yapacak

TOKİ, Erzurum'a 6 sevgi evi, 1 ortak kullanım alanı, altyapı ve çevre düzenle inşaat işlerini yaptıracak.

‘‘Eski evi getir,

‘‘Eski evi getir, yenisini götür‘‘ kampanyasında 14 konut satıldı

TURYAP'ın 12 Şubat'ta başlattığı, son yılların en iddialı kampanyalarından 'Eski evi getir, yenisini götür' kampanyasında Başakşehir'deki Misstanbul projesinde 14 konut satıldı.

TURYAP`a depreme dayanıksız

TURYAP`a depreme dayanıksız evi ver, Misstanbul veya Dreamcity`den depreme dayanıklı yeni evi al!

TURYAP, Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı takas kampanyasını bugün resmen başlattı. Evi, işyeri, ofis, arsa ve tarlası olana yepyeni bir konut veriyor. İlk etapta 2 konut projesi bu iş için ayrıldı. Kampanya tüm Türkiye için geçerli.

Güler Sabancı, Ayvalık`a

Güler Sabancı, Ayvalık`a çiftlik evi yaptıracak

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi Küçükköy beldesindeki Hakkı Bey yarımadasında çiftlik evi yaptırmak üzere arazi satın aldı.

Konut faizden çok

Konut faizden çok getiriyor beğendiğiniz evi hemen alın

İnşaat Kralı olarak bilinen işadamı Ali Ağaoğlu, konuttaki fiyat artışının faiz kazancından daha fazla olduğunu söyledi. Ağaoğlu vatandaşın istediği evi, uygun vade ve ödeyebileceği taksitle almasını önerdi.

Küresel ısınmaya karşı

Küresel ısınmaya karşı Güneş Evi!

Tükenen enerji kaynaklarına alternatif, kendi kendine yetebilen Güneş Evi projesi hayata geçiyor. Dışarıdan hiçbir enerji girdisi almayan ev dışarıya da hiçbir atık vermiyor


hadisenin evi

hadisenin

Türköz, Belçika'da mağazaları bulunduğunu, ayrıca İstanbul Merter'de inşaat sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirterek, "Hadise Belçika doğumlu bir gurbetçi. 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda birinci olursa Türkiye'de inşa ettiğimiz konutlardan birini hediye edeceğiz. Bu ülkemiz adına, 70 milyon adına bir hediyedir" dedi.

Hadise'nin birinci olmasının AB sürecinden Türk iş adamlarının ilişkilerine kadar Türkiye'ye her alanda olumlu katkı sağlayacağını vurgulayan Türköz, "Birinci olmasa bile şu anda Avrupa'da Eurovision rüzgarı estiren tek şarkıcı olmayı başardı. O, birincilik için ülke ülke gezerken, Türkiye puanlar kazanıyor, ülkenin imajı yükseliyor" diye konuştu.

Konuyla ilgili diğer gazetelerde çıkan haberler

Birinci olursa Hadise evlenecek!

Hadise Eurovision'da birinci olursa ilk evini Belçika'da yaşayan bir Türk işadamından hediye olarak alacak. Belçika'da Cricket mağazalarının sahibi olan ve aynı zamanda İstanbul'da Realİstanbul markasıyla konutlar üreten...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss