hometex fuarı ne

hometex fuarı ne zaman

Türkiye'nin ilk dekorasyon fuarı Home & Tex, 14 - 17 Kasım' da CNR Expo İstanbul' da düzenlenecek. Fuarı 100' ün üzerinde firma bekliyor. En çok İranlılar' dan ilgi var...

Milano daki uluslararası banyo

Milano'daki uluslararası banyo fuarı, tasarımın banyo keyfi!

Banyo ve tuvaletler için "En fazla ne kadar değişebilir ki" diye düşünenleri fena halde yanılttı Milano'daki uluslararası banyo fuarı

Türkiye de deprem için

Türkiye'de deprem için ne yapılıyor?

En yetkili ağızlardan birisi uyarıyor: Dış görünüşüne bakarak ev almayın! Türkiye'de deprem için neler yapılıyor? İstanbul, Ankara ve İzmir'de son durum ne?

Bekâr mutfağından Züccaciye

Bekâr mutfağından Züccaciye Fuarı'na

Dünyanın en büyük 4. fuarı olan ZÜCHEX, 22 Ağustos 2007'de 18'inci kez zücaciye, hediyelik eşya ve elektrikli ev aletleri sektörünü Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getiriyor.

Euro Emlak Fuarı

Euro Emlak Fuarı 4-7 Ekim'de CNR'de

CNR Expo Fuarcılık tarafından düzenlenen Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı (Euro Emlak) 4-7 Ekim tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde yapılacak.

Mortgage sisteminde bundan

Mortgage sisteminde bundan sonra ne olacak?

SPK Başkanı Turan Erol mortgage sisteminin bundan sonraki etkilerini, faizlerin ne olacağını ve sistemle ilgili tüm merak edilenleri anlattı.

Japon Yeni ne endeksli

Japon Yeni'ne endeksli konut kredisi

Türkiye'nin yeni bir mortgage ürünü daha oldu. Faiz oranı dolar ve eurodan çok daha düşük olan Japon Yeni'ne endeksli krediyi hangi banka veriyor? Faiz oranları ne?

TEKFEN in yeni planları

TEKFEN'in yeni planları ne?

TEKFEN'in CEO'su Erhan Öner inşaat ve emlak piyayası hakkında ne düşünüyor? Son gelişmeleri nasıl değerlendiriyor?

Balık-ekmek teknesi ne

Balık-ekmek teknesi ne kadara kiralanır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eminönü'nde 3 balık-ekmek teknesi kiralayacak. Tahmini bedeli ne kadar? İhaleye katılma şansınız var mı?


hometex fuarı ne zaman

hometex fuarı ne


Türkiye'nin ilk dekorasyon fuarı Home&Tex, 14-17 Kasım'da CNR Expo İstanbul'da düzenlenecek. CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Evteks'e olan yoğun talep ve Ortadoğu pazarındaki boşluk nedeniyle böyle bir fuar projesinin ortaya çıktığını söyledi. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğinde gerçekleştirilecek fuardan yüksek kazanç beklediklerini belirten Erem, "Yabancı müşterileri elimizde tutabilmek için ikinci fuar gerekiyordu. Evteks'te yer bekleyen 390 firma var. Bu fuarı da 100'ün üzerinde firma bekliyor. En çok İranlılar'dan ilgi var"...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss